CHCEŠ POMOCT?


Vskutku nemáme moc co nabídnůt, ale pokáď by sa ti přeca jenom chtělo sa zželat sa nejakéj téj zlatky tož nám ju možeš poslat na náš transparentní účet dole. Co s tů zlatků pak bude? No, neco padne na chystačky, neco třeba na lupeny do éra nazpátky a nejaký bakšiš chcem dat pořadatelom, keří za to nechajů v Senegalu vykopat stuďňu a v Sieře chcú nasadit nejaké stromky, aby sa tam mohli ludé schovat do stína.

No je jasné, že na tom nebudeš tratit. Mimo dobrého fílinga ťa vezmeme sebů na kapotě nebo bárs kde bude flek a napíšeme tam lihovků tvoje ctěné jméno. Ba co víc, když to půjde tak sa tam pak kdesi budeš vozit v deštném pralesi kde Bleďocha necháme! A pokáď máš nejaků fabriku tož tam lůpnem její logo.

Pokud by sa ti oželalo třebas nejakých pastelek nebo fixí, klidně nějakého vercajku co ti doslůžil, ale furt fakčí tož je možeme vzít a věnovat je tam. Sice není naše WéErCéčko nafukovací, ale co pude to rádi pobereme.

Ještě sa dole možeš kuknůt, co kolik koštovalo aby bylo jasné, že sa nechceme nikterak opéřit, ale hlavně aby sa dalo tušit kolik za co vyplázneš až tam budeš chtět jet takéj.


                           Číslo účta

Česká spořitelna :  4180123013/0800

Odkaz na účet: https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/000000-4180123013/Jiri-Zigal

QR kód účta : 

Co kolik koštovalo?