O CO NÁM VŮBEC JDE?

Na začátku šeckého byl hec, který sa po několika rokách utahování si z toho začal pomáli zhmotňovat. Časem sa z toho začalo klubat aj cosi většího a mimo toho zažit neco nového by sme chtěli aby celý trip byl užitečý a naplnil svoju podstatu, abychom dovézli do cílové destinace nějaké užitečné věci a aby tam náš "Bledý šíp" poslůžil. (Co to je? Podiv sa dole!)

KDO SME?

JURA "ZIGI" ZIGAL

Narodil sa na sklonku léta L.P. 1990 ve Zlíně. Už v ranných rokách sa mu zalůbilo sa tůlat po horách a to nejenom doma na "Baráku", lozit po skale a učit sa všelijaké survajvl fígle ve vizovském skautě. Na střední propadl kůzlu technického kreslení, mechaniky a stavbě strojů aby sa včil mohl věnovat dálkovému studiu na tělocvikářa a živit sa výškovýma pracama. A takéj na střední potkal Šafu.

ONDRA "ŠAFA"  ŠAFAŘÍK

Když sa roku 1990 narodil tehdá mladému Šafářovi syn Ondřej, nikdo ještě netušil, že mu sudičky nadělíja tůlavé nohy . Od mala sa rád rýpal ve strojoch a u teho poslůchal bigbít. Jak šly roky chtěl sa Ondra dozvědět o tých strojoch a mašinách víc. Tak sa dostal na strojní průmyslovku kde sa potkali s Jurů. Život sa mu měnil a od špón ho osud zavál až ke kompozitom. Tým sa věnuje až do včilškaj a ve volnu si u muziky poskáče a rád aj očkem po Evropě hodí.


ČÍM FRČÍME?

PEUGEOT 106 1.5D-"BLEDÝ ŠÍP"

Toto dvaačtyřiceti kilowattové monstrum, co žere naftu a trávu kolem cesty, spatřilo světlo světa L.P. 1997 v dalekéj Francii, kde slůžilo, kdo ví kom. Po tom co sa záhadným způsobem dostalo tu, do naší krásné republiky, si ho vzala do parády jedna postarší paní a její vnuk - amatérský profi tuner, který si na něm dost zgustl.  Z ruk tohoto šíleného MacGyvera ho vysvobodil až jeden strýc od Říčan, u kterého ale moc dlůho neostal, protože po brůzdání na Bazošu jedného lednového dňa roku 2018 sme si pro něho konečně  jeli my.

KAM TO VŮBEC CHCEME JET?

SIERRA LEONE

Název závoda može byt trochu zaváďajůcí, protože Bamako leží v Mali. Tam však teďkaj néni moc ideální jezdit skrzevá různé techtle mechtle. Proto organizátoři zvolili jako cílovů destinacu hlavní město Free Town v temto malebném státě.